Wykład Doktora Damiana Langnera

Your IP: 34.204.177.148
2024-03-28 10:54

WAKACJE Z GOKIEM 2019

W Gminnym Ośrodku Kultury w Czarnożyłach od 1 do 5 lipca były organizowane zajęcia pt. „Wakacje z GOKiem”, podczas których najmłodsi aktywnie spędzali wolny od zajęć szkolnych czas. Każdy dzień obfitował w moc atrakcji. Organizatorzy dopięli swego, aby dzieci nie znalazły czasu na nudę.

Każdy dzień rozpoczynał się zajęciami w bibliotece. Mali goście w prowadzonych przez panią Magdalenę Płuciennik i Paulinę Spychałę lekcjach bibliotecznych mogli wykazać się swoją wiedzą na temat bajek disneya, zasadach dobrego wychowania, motylach a innym razem posłuchać i aktywnie uczestniczyć w wydarzeniach przedstawionych na kartach bajki „Awantura w bajkach” Agnieszki Olejnik. O umiejętności manualne w tym roku zadbała pani Emilia Kowalczyk. Dzieci każdego dnia wykonywały inne prace, utrzymywane w wakacyjnym klimacie.

Niezwykłe pokłady energii małych gości zostały również uwzględnione. Mogły je spożytkować podczas licznych zabaw na placu rekreacyjno-sportowym w Czarnożyłach lub na sali w Gminnym Ośrodku Kultury w Czarnożyłach. W tym roku zadbała o to pani Marta Mikołajczyk.

Ostatniego dnia dla naszych małych gości została przygotowana szczególna niespodzianka. W piątkowe popołudnie dzieci mogły skosztować kiełbaski z grilla, która dla niektórych jest nieodłącznym elementem wakacji.

Każdego dnia na buziach dzieci widniał uśmiech. Dzieci spędziły ten wyjątkowy tydzień w aktywnej formie, która dodatkowo sprzyjała ich integracji i współpracy. Z ochotą i ogromnym zaangażowaniem wypełniały wszystkie powierzone im zadania. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się w tym samym miłych gronie!

- Paulina Spychała

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by L.THEME