- Wydarzenia w GOK
- Odsłony: 1271
Odwiedziny uczniów z Ośrodka w Gromadzicach
Bibliotekę odwiedzili uczniowie z Ośrodka w Gromadzicach - (27.04.2026 r.) W ramach praktyk wspomaganych uczniowie odkurzali regały i książki oraz pomagali w porządkowaniu starych kart książek. Był to również czas miłych rozmów o książkach i zainteresowaniach. Spotkanie upłynęło w bardzo dobrej atmosferze. Dziękujemy za odwiedziny i zaangażowanie.








